1. PRODUKTY Z VLASTNÍ VÝROBY, DLOUHOLETÁ ZKUŠENOST – ZARUČENÁ KVALITA

Naše rodinná továrna Thai Binh 1 Co., Ltd., s výrobními halami cca 20 000 m2 a 200 zaměstnanci leží asi 40 km severovýchodně od Ho Chi Minh City ve Vietnamu.

Jak to začalo

Továrna byla založena v roku 1997 a specializuje se hlavně na výrobu Hevea spárových desek. Kromě spárovek vyrábíme i polotovary a hotové výrobky, také ze dřeva Hevea (kuchyňská dvířka, různé komponenty kuchyňských linek, jídelní soupravy a masivní nábytek pro domácnosti a kanceláře. Naše výrobky vyvážíme převážně do Japonska, Taiwanu, Ameriky, Francie a v poslední době i do Belgie.

Práce se dřevem

Během 20. let své existence se nám podařilo vybudovat síť spolehlivých dodavatelů materiálu a sbírat četné zkušenosti (sladké i hořké) kolem výroby Hevea spárovky. Důležitý není jen vzhled, vysušenost dřeva, použité lepidlo ale také zvolený způsob sušení, lepení apod. Když není dřevo např. dostatečně vysušené nebo došlo k moc rychlému vysušení, má tendenci dále pracovat a kroutit se, což je velký problém pro následné truhlářské práce.

V tropických oblastech je hodně druhů dřevin, ale vybrali jsme si právě dřevo Hevea, protože s Hevea umíme nejlíp.

2. ŠIROKÝ VÝBĚR HEVEA SPÁROVEK A PRODUKTŮ

V nabídce, kromě Hevea spárovek najdete i polotovary, např. kuchyňské pracovní desky, hranoly na výrobu stolových nohou a sloupců, nášlapy a podstupně, v různých tloušťkách a rozměrech. Snažíme se kombinovat jejich formáty tak, aby zákazník si vždy našel to, co potřebuje a s nejmenším odřezem.

3. UŽ 15 LET JSME NA ČESKÉM TRHU

Začátkem roku 2003 jsme začali jako první nabízet Hevea spárovky na českém trhu. Zakrátko se nám podařilo tento nový sortiment prosadit – prodává se nejvíce na výrobu masivních dřevěných schodišť, kuchyňských pracovních desek a jídelních souprav. Pomohlo nám, že již předtím zde byla tato dřevina známá a hojně prodávaná jako masivní dřevěná podlaha.

V roku 2012 jsme otevřeli pobočku na Slovensku.

Mezi naše stálé zákazníky, kromě obchodních partnerů jako ASKO a.s., Démos Trade, a.s., Volka a syn, spol. s r.o., KILI a.s., Weyland Holz, spol. s r.o., JAF HOLZ, spol. s r.o., Andreas Popp GmbH apod., patří i přední čeští výrobci masivních schodišť, jako je např. SWN Moravia, s.r.o., SMIP spol. s r.o., JEMA Svitavy a.s., JK Plus, s.r.o., Tomax WM, s.r.o. a INTERMONEX, s.r.o.

4. PRODÁVÁME I MALOODBĚRATELŮM

V poslední době zavádíme přímý prodej i malým odběratelům, což činí naše produkty cenově ještě více atraktivními. Zboží můžeme svým zákazníkům vydávat buď přímo ze skladu, nebo dodávat až k místu určení (po celé Evropě) dle jejich přání. Kromě České a Slovenské republiky se soustředíme též na trhy sousedních zemí a zemí EU a neustále hledáme vhodné obchodní partnery a nové formy spolupráce.

V případě dotazů nás kontaktujte na telefonech:

  • +420 724 025 027 (Česká republika)
  • +421 908 833 007 (Slovenská republika)