N & H spol. s r.o.
Nová kolonie 2604/8
155 00 Praha 5 - Stodůlky
tel.: +420 724 025 027
E-mail: info@heveawood.cz

N & H spol. s r.o.

Naše firma byla založena roku 2002 jako obchodní zastoupení rodinné továrny Thai Binh 1 Private Enterprise pro Českou republiku a Slovensko. Továrna s výrobními halami cca. 20000 m2 a 200 zaměstnanci leží asi 40 km severovýchodně od Ho Chi Minh City ve Vietnamu.

Hlavním naším produktem jsou surové spárové desky z Hevea v různých formátech, ale též hotové výrobky - například dvířka, různé součásti kuchyňských linek, jídelní soupravy a masivní nábytek do domácnosti a do kanceláře. Naše výrobky vyvážíme převažně do Japonska, Taiwanu, Ameriky a částečně i do Německa a Francie.

Na český trh jsme se spárovými deskami z Hevea vstoupili začátkem roku 2003. Zakrátko se nám podařilo tento nový sortiment prosadit - prodává se nejvíce na výrobu masivních dřevěných schodišť, kuchyňských pracovních desek a jídelních souprav. Pomohlo nám, že již předtím zde byla tato dřevina známá a hojně prodávaná jako masivní dřevěná podlaha.

Jsme jediným a přímým dovozcem pro Českou republiku a Slovensko.

Hevea (označovaná také jako malajský dub, kaučukovník, eco wood či rubber wood) se svým vzhledem a vlastnostmi nijak zásadně neliší od klasického českého dřeva - dubu, ale je skoro o polovinu levnější! Můžeme tedy nabízet zboží s poměrně vysokou kvalitou za nízké ceny.

Mezi naše stálé zákazníky, kromě obchodních partnerů jako ASKO a.s., Démos Trade, a.s., Volka a syn, spol. s r.o, KILI a.s., Weyland Holz, spol. s r.o., JAF HOLZ, spol. s r.o., Andreas popp GmBh apod., patří i přední čeští výrobci masivních schodišť , např. SWN Moravia, s.r.o, SMIP spol. s r.o, JEMA Svitavy a.s., JK Plus, s.r.o., Tomax WM, s.r.o. a INTERMONEX, s.r.o.

V současné době zavádíme přímý prodej ze skladu i malým odběratelům, což činí naše produkty cenově ještě více atraktivními. Zboží můžeme svým zákazníkům vydávat buď přímo ze skladu nebo dodávat až k místu určení (po celé Evropě) dle jejich přání.

Kromě České republiky a Slovenska se soustředíme též na trhy sousedních zemí a zemí EU a neustále hledáme vhodné obchodní partnery a nové formy spolupráce.

Profil firmy N & H spol s.r.o.

V případě dotazů, či poptávky nás kontaktujte na tel. +420 724 025 027 (ČR) a +421 908 833 007 (Slovensko), nebo použijte tento formulář: